EUROHUJEŘI NAZDÁÁÁR !!!

Vážení Trololáci ,

přeji krásné a ještě hezčí jitro ..... Abychom si připomněli (s novým týdnem ) náš eurohujerský feeling , postoje a hodnoty , zazpíváme si tu naši :
Tu-ááááá....... tu-áááááá.
Prosím , slečnu PIHU , aby přednesla komorní " á " .......

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu