EUROHUJEŘI NAZDÁÁÁR !!!
Vážení Trololáci ,
přeji krásné a ještě hezčí jitro ..... Abychom si připomněli (s novým týdnem ) náš eurohujerský feeling , postoje a hodnoty , zazpíváme si tu naši :
Tu-ááááá....... tu-áááááá.
Prosím , slečnu PIHU , aby přednesla komorní " á " .......
Komentáře
Okomentovat