SPECIAL THANKS TO MISS PIHA !!!!
Vážení přátelé, ANO i Anno !!! Je to skutečně naše předrahá slečna PIHA, která vedle bagatelního zhasínání světla , nad námi VŠEMI TROL - OLÁKY bdí ....... jako ten svatý JÁN , do kamene vytesán .
Bez její poctivé mravenčí práce by z TROLOLA nebylo již vůbec nic ..... Jménem návrhového komise náchodských tkadlen zvyšuji členské příspěvky za účelem výstavby jezdecké sochy MISS PIHY !!! Eloííííííííís !!!!!
Komentáře
Okomentovat