Na vodních lyžích do Japonska VIII
Den 8 - Beppu
Honza s Janou vyrazili na nějakou šílenou štreku do kopců. Kačenčina noha potřebovala trochu odpočinout, takže jsme měli flákací den. Včera jsme konečně měli k večeři rámen a tak přišel čas vyzkoušet mořskýho úhoře. Ve žrádelně, kde snad žádný jiný ryby nedělali, nás obsluhovali takový dvě hustý tetky, ale jídlo bylo vynikající. Po obědě jsme se nechali namasírovat, nakupovali a šli se vyonsenovat v našem hotelu. Před nějakým "no name" krámkem byla kočička na vodítku, takže jsme si jí mohli pohladit, aniž by nám mohla zdrhnout. Na večeři nám poradili jezdicí sushi v jednom z obchodních domů. Tácek tu vyšel podstatně levněji než v Tokyu, vše za 100 yenů. Dražší byly jen dezerty.
Honza s Janou vyrazili na nějakou šílenou štreku do kopců. Kačenčina noha potřebovala trochu odpočinout, takže jsme měli flákací den. Včera jsme konečně měli k večeři rámen a tak přišel čas vyzkoušet mořskýho úhoře. Ve žrádelně, kde snad žádný jiný ryby nedělali, nás obsluhovali takový dvě hustý tetky, ale jídlo bylo vynikající. Po obědě jsme se nechali namasírovat, nakupovali a šli se vyonsenovat v našem hotelu. Před nějakým "no name" krámkem byla kočička na vodítku, takže jsme si jí mohli pohladit, aniž by nám mohla zdrhnout. Na večeři nám poradili jezdicí sushi v jednom z obchodních domů. Tácek tu vyšel podstatně levněji než v Tokyu, vše za 100 yenů. Dražší byly jen dezerty.
Komentáře
Okomentovat